Duyurular

Eurasia Rail 2016 Fuarında ITE Group PLC ile Yoluna Devam Edecek

Alanında dünyanın 3’ncü büyük demiryolu fuarı olma özelliğini taşıyan Eurasia Rail-Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı, 05-07 Mart 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde 5. kez gerçekleştirildi. 1.089’u yabancı olmak üzere, toplam 6.268 profesyonel yetkili ve yurtdışından 68 farklı ülkeden gelen ziyaretçi ile sektörün istikrarlı desteğiyle yine büyük bir başarıya imza attı.

Uluslararası VIP katılımın bu sene rekor seviyesinde olduğu fuarımıza, toplam 274 firma katılım yaptı. Almanya, Fransa, İran, İtalya, Çek Cumhuriyeti ülke katılımı sağladı. 2011 yılından beri TCDD tarafından resmi olarak desteklenen Eurasia Rail; T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, TÜVASAŞ, TÜDEMSAŞ ve TÜLOMSAŞ, KOSGEB, TOBB ile işbirliği çerçevesinde desteklenmektedir. Aynı zamanda, 12 ülkeden 30 konuşmacının yer aldığı fuarla eş zamanlı gerçekleşen konferans programında sektör profesyonellerine yeni bilgi ve teknik beceriler sunuldu.

EURASIA RAIL 2015, önceki yıllardan farklı olarak, fuarı özellikle uluslararası boyutuyla daha da geliştirebilmek ve hizmet kalitesini daha üst seviyelere çıkarabilmek adına Türkel Fuarcılık ve dünyanın en büyük 10 fuar organizatöründen biri olan ITE Group PLC. ve onun Türkiye’deki kuruluşu EUF A.Ş eş organizatörlüğünde gerçekleştirilmiştir. ITE Group PLC. tarafından 17 ülkede 31 ofisi ile yılda toplamda 230’un üzerinde; Taşımacılık ve Lojistik sektöründe ise 5 kıtada 17 etkinlik düzenlemektedir. Eurasia Rail 2016 ve bundan sonraki Eurasia Rail fuarları ITE Group Plc. bünyesinde kurulan TF Fuarcılık ve Organizasyon A.Ş organizatörlüğünde 2010 senesinden bugüne süre gelen aynı ekip ve ilave uluslararası katılımla birlikte düzenlenmeye devam edilecektir.

Avrasya coğrafyasında, kendi konusunda tek fuar olma özelliğini taşıyan Eurasia Rail, önümüzdeki sene 03-05 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde altıncı kez sektör profesyonellerini tek çatı altında toplayacak.

İlginiz için tekrar teşekkür eder, Eurasia Rail 2016’da görüşene dek sağlıklı günler ve başarılarınızın devamını dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir