Etkinlikler

Olağan Genel Kurul Toplantısı Tekrar Ertelendi

Sayın Üyelerimiz,

Bilindiği üzere Nisan ayı içinde yapılması gereken Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı Covid-19 salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında önce İçişleri Bakanlığı genelgesi ile ve sonrasında da 7244 sayılı “Yeni Koronavirüs (Covid-19) Salgınının Ekonomik Ve Sosyal Hayata Etkilerinin Azaltılması Hakkında Kanun İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun” kapsamında 31.07.2020 tarihine kadar ertelenmişti.

Buna ilaveten İçişleri Bakanlığı tarafından söz konusu erteleme 7244 sayılı Kanun kapsamında 3 ay daha uzatılmış olup, mevcut duruma göre Derneğimiz Genel Kurul Toplantısının 31.10.2020 tarihinden itibaren 30 gün içinde yapılması gerekmektedir. Söz konusu erteleme ile ilgili detaylı bilgiye İçişleri Bakanlığının web sitesinden erişilebilmektedir.

Toplantı ile ilgili gelişmeler, Covid-19 salgınının süreci ve Ülkemizce alınan tedbirlere paralel olarak siz değerli üyelerimize duyurulacaktır.

Bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatabilmek için yetkili makamların uyarılarının dikkate alınması, hijyen, maske kullanımı ve sosyal mesafe kurallarına dikkate edilmesi gerektiği hususlarını hatırlatır, sağlıklı günler dileriz.

DEMÜHDER Yönetim Kurulu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir