Etkinlikler

Olağan Genel Kurul Toplantısı Covid-19 Önlemleri Kapsamında Tekrar Ertelendi

Sayın Üyelerimiz,

Bilindiği üzere Nisan ayı içinde yapılması gereken Derneğimizin Olağan Genel Kurul Toplantısı Covid-19 salgını nedeniyle alınan önlemler kapsamında daha önce İçişleri Bakanlığı genelgeleri ve son olarak ta Ankara İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile 01.12.2020 tarihine kadar ertelenmişti.

Buna ilaveten İçişleri Bakanlığından 81 İl Valiliğine gönderilen 25.11.2020 tarihli ve 7546 sayılı yazı ile; 7244 sayılı Kanunun 2/ç maddesine dayanarak Bakanlık Makamının olurları ile; Derneklerin beyanname ve mevzuattan kaynaklı diğer bildirimlerini verme süreleri ile genel kurul toplantılarının 1 Aralık 2020’den geçerli olmak üzere üç ay süreyle ertelendiği bildirilmiştir.

Buna göre Derneğimiz Genel Kurul Toplantısının 01 Mart 2021 tarihinden itibaren yapılması gerekmektedir. Toplantı ile ilgili gelişmeler, Covid-19 salgınının süreci ve Ülkemizce alınan tedbirlere paralel olarak siz değerli üyelerimize duyurulacaktır.

Bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatabilmek için yetkili makamların uyarılarının dikkate alınması, hijyen, maske kullanımı ve sosyal mesafe kurallarına dikkate edilmesi gerektiği hususlarını hatırlatır, sağlıklı günler dileriz.

DEMÜHDER Yönetim Kurulu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir