DernekDuyurularEtkinlikler

TCDD Genel Müdürü Sayın Hasan Pezük’e Nezaket Ziyareti

TCDD Genel Müdürü Sn. Hasan Pezük’e 16 Mart 2023 tarihinde makamında nezaket ziyaretinde bulunduk.

Derneğimiz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdiğimiz ziyarette TCDD Genel Müdürü Hasan Pezük’e son olarak hali hazırda yürüttüğümüz ve  Avrupa Birliği projelerimizdeki son durumları hakkında bilgilendirme yaptık.  TCDD Genel Müdürü Hasan Pezük Avrupa Birliği projelerindeki çalışmalarımızı takdir ettiğini ve kurumsal olarak da desteklerini sürdürmeye devam edeceklerini belirtti.

Bunun yanında TCDD Genel Müdürlüğü’nde mühendislik bölümlerini bitirmiş çalışanlar için unvan değişikliği sınavı bekleyenlerin sorunlarını dile getirdik. Aynı zamanda TCDD Genel Müdürlüğü’nde Şube Müdürü unvanlarında fiilen görev yapmasına rağmen Vekil ya da Yerine olarak görevlendirilen meslektaşlarımızın sorunlarını dile getirdik. Aynı zamanda uzunca bir süredir mühendis unvanı çalışan personel için kariyer unvanları olan uzman ve başmühendislik gibi sınavlarının açılmadığı bilgisini kendileri ile paylaştık.

Aynı gün içerisinde TCDD İnsan Kaynakları Daire Başkanı Sayın Hüseyin Arslan Bey’i de dernek yönetim kurulu makamında ziyaret ettik. Hüseyin Arslan Bey’e TCDD Genel Müdürümüze ilettiğimiz konularda bilgilendirme yaptık.

DEMÜHDER olarak,  TCDD Genel Müdürü Sayın Hasan Pezük ile TCDD İnsan Kaynakları Dairesi Başkanı Hüseyin Arslan Bey’e nazik ev sahiplikleri için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir