Etkinlikler

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Sayın Ufuk Yalçın’a Hayırlı Olsun Ziyareti

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Sayın Ufuk Yalçın’a 13 Ocak 2023 tarihinde makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Derneğimiz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi verdiğimiz ziyarette TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Sayın Ufuk Yalçın’a yeni görevlerinde başarılar diledik.

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Sayın Ufuk Yalçın’a derneğimizin faaliyetleri kapsamında Derneğimizin ortağı olduğu Avrupa Birliği Projelerindeki son durumu ile başvuruda bulunduğumuz projeler hakkında bilgi verdik. Bunun yanında TCDD Taşımacılık A.Ş.’nde mühendislik bölümlerini bitirmiş çalışanlar için unvan değişikliği sınavı bekleyenlerin sorunlarını ve halen kurumda mühendis unvanı ile çalışan mühendis personel için kariyer unvanların (uzman mühendislik, baş mühendislik) sınavlarının uzun süredir açılmadığını dile getirdik.

DEMÜHDER olarak, ülkemiz demiryolu sektörünün en önemli aktörlerinden olan TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü’ndeki yeni görevlerinin, kendilerine ve tüm demiryolu sektörüne hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir